STOŁY DO JADALNI

Stoły do jadalni to nasz produkt flagowy. W końcu jest to miejsce codziennych spotkań z najbliższymi, weekendowych spotkań z przyjaciółmi oraz świątecznych wieczorów w gronie rodzinnym. Wytwarzane przez nas stoły idealnie wpasowują się do jadalni oraz salonów. Pasja z jaką podchodzimy do wytwarzania stołów sprawia, że z dnia na dzień chcemy rozwijać się dla Państwa. Wszystkie meble wykonujemy z pełnych desek dębowych co sprawia, że każdy blat jest niepowtarzalny.

STOLIKI KAWOWE

Któż nie lubi usiąść z przyjaciółmi przy filiżance gorącej kawy bądź weekendowym wieczorem degustować wino ze znajomymi? Dla samych tych przyjemności proponujemy zakup naszych stylowych stolików / ław. Wyprodukowane z najwyższą starannością specjalnie dla Was.

STOŁY KONFERENCYJNE

Sprawdź naszą ofertę stołów konferencyjnych. Produkty na specjalne zamówienie według Państwa potrzeb. Blat może mieć nawet do 6 metrów długości z jednej deski. Zapraszamy.

KOMPLETY MEBLI

Jeśli potrzebujesz czegoś nietuzinkowego - zwróć uwagę na nasze komplety mebli. Od stołów jadalnianych z ławami do stolików barowych z hokerami. Zapraszamy do współpracy stylowe bary i puby. Gwarantujemy pełnię zadowolenia.

Lampy industrialne i inne dodatki

Skupujemy stare lampy industrialne z fabryk i odnawiając je nadajemy im nowego blasku. Lampy w większości produkcji polskiej i niemieckiej. Oferujemy również nowe lampy podłogowe, lustra dębowe oraz inne dodatki. Sprawdź naszą ofertę.